O nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy wiedzą, jak zorganizować zawsze udany event. Rozumiemy, że sukces tkwi zarówno w dobrej zabawie uczestników, jak i skutecznej promocji firmy, która zleca nam zorganizowanie danej imprezy. Wywodzimy się z działów sprzedaży najlepszych hoteli w Trójmieście, gdzie na przestrzeni lat współpracowaliśmy z szeregiem agencji eventowych. Uczestniczyliśmy w niezliczonej liczbie realizacji – od spotkań i wyjazdów integracyjnych, przez różnego rodzaju szkolenia oraz imprezy tematyczne, po ekskluzywne otwarcia, premiery i konferencje. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia, przygotowaliśmy wiele gotowych i sprawdzonych rozwiązań.

Jesteśmy pasjonatami w swojej dziedzinie, wszechstronni i kreatywni, a nasze głowy są nieustannie pełne nowych pomysłów. Możesz nam zaufać, posiadamy wiele gotowych i sprawdzonych scenariuszy różnego typu imprez. Każda nasza realizacja jest doskonale przygotowana i dopięta na ostatni guzik. Chętnie też wychodzimy poza schemat i podejmujemy się nowych zleceń. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Uważnie słuchamy i analizujemy jego potrzeby oraz zadajemy dużo pytań, tak aby przygotowany event spełnił wszystkie oczekiwania i był dopasowany do przyjętego budżetu. Posiadamy doświadczenie w realizacji nawet najbardziej oryginalnych i nietypowych pomysłów. Ponadto stawiamy na szybkość reakcji i wysoką operatywność.

Równie skutecznie pracujemy za kulisami organizowanych przez nas eventów. Dbamy o bogate zaplecze techniczne, scenograficzne, logistyczne i partnerskie, aby zapewnić naszym klientom korzystne cenowo realizacje. Troszczymy się o ich każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Wszystko po to, aby udały się w 100% i były sukcesem zlecającej je firmy. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie obsługi eventowej na najwyższym poziomie. Robimy wszystko, aby każde organizowane przez nas wydarzenie było wyjątkowe.

Prywatnie jesteśmy wielkimi pasjonatami żeglarstwa i sportów wodnych – atrakcji tego rodzaju nie brakuje również w naszej ofercie. Eventy na wodzie obok naszego filaru Konferencji i szkoleń –  to również nasza specjalność. 

Jeśli szukasz profesjonalistów od organizacji dobrej zabawy, kreatywnego odpoczynku, udanej integracji i skutecznej promocji – zapraszamy do współpracy! Z chęcią podzielimy się się naszym szerokim doświadczeniem i bogatą wiedzą, przygotowując event dla Twojej firmy. Dostarczamy najlepszych rozwiązań i wysoką jakość usług. Znamy receptę na plan doskonały, każdego wydarzenia, które na długo zapada w pamięć uczestników oraz jest doskonałą wizytówką organizującego je przedsiębiorstwa.

Poznaj nasze mocne strony

Wszechstronność

Nasze działania są nacelowane na efektywność i stuprocentową realizację zamierzonych zadań skonsultowanych z klientem.

Operatywność

Oferujemy nowoczesne i oryginalne rozwiązania w zakresie naszej oferty dostosowane do Twojego budżetu.

Zgrany zespół

Wywodzimy się z Działów Sprzedaży najlepszych hoteli w Trójmieście, posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami.

Partnerzy:

Owocna wpsółpraca: