Eventy integracyjne

Sprawdź naszą ofertę

Eventy integracyjne to doskonały sposób na budowanie relacji w zespole. Najczęściej są to integracje firmowe, czyli zorganizowane dla pracowników danego przedsiębiorstwa.

Atrakcyjne spotkania lub wyjazdy wpływają na dobrą atmosferę w pracy, a nawet na większą efektywność pracowników. W zjednoczonym zespole drzemie duża moc sprawcza i większa energia do działania. Pracodawcy coraz bardziej są świadomi tej zależności, dlatego chętnie zlecają organizację wydarzeń integracyjnych agencjom eventowym, takim jak nasza.

Integracje firmowe

Eventy integracyjne dla firm mogą mieć różny charakter, jednak wszystkie mają ten sam cel – dobrą zabawę i jak sama nazwa wskazuje, integrację pracowników. To jednak nie jedyne zalety organizacji takich spotkań. Wydawać się może, że czerpią z nich korzyść jedynie pracownicy firmy. Jednak w dużym stopniu zyskują na nich również pracodawcy.

Planując eventy integracyjne dla firm skupiamy się na tym, aby wpływały na poprawę komunikacji w zespole i umożliwiały lepsze poznanie się ze sobą jego uczestników. Takie wydarzenia mają znaczenie motywacyjne – zachęcają pracowników do współpracy ze sobą, wyzwalają poczucie przynależności i docenienia, mobilizują do większego zaangażowania się w działania firmy.

Eventy integracyjne organizujemy również w taki sposób, aby pomagały rozładować stres. Tworzymy przestrzeń na wspólną rozrywkę, czas relaksu i odprężenia, aby po powrocie uczestnicy integracji firmowej mogli spojrzeć z innej perspektywy na pracownicze problemy oraz podjąć kolejne wyzwania.

Przedsiębiorstwa, zlecając nam organizację eventów, powinny pamiętać jednak o dwóch ważnych zasadach, aby event przyniósł same korzyści. Udział w integracji firmowej powinien być dobrowolny, szczególnie, kiedy odbywa się poza godzinami pracy. Jeśli jej uczestnicy mają się dobrze bawić, powinni mieć wpływ na decyzję o formie integracji.

Z naszej strony zapewniamy dobór formy spotkania dopasowany do celów i chęci pracowników. Ponadto przygotowujemy wyżywienie pasujące do formy zabawy oraz noclegi, jeśli event integracyjny trwa dłużej niż jeden dzień. W sytuacji, gdy odbywa się on w oddalonym miejscu, organizujemy sprawny dojazd do miejsca spotkania i powrót do domów.

Eventy tematyczne

Jednym z rodzajów integracji firmowej są eventy tematyczne. W zależności od preferencji danej firmy, przygotowujemy spotkania o różnym charakterze. Proponujemy gry miejskie, terenowe lub te polegające na wspólnej konstrukcji pojazdów, czy łodzi. Nic tak nie łączy zespołu jak wspólny cel, zabawna konkurencja, dużo humoru z nutką fantazji. Organizując eventy tematyczne skupiamy się na kompleksowej realizacji. Plan imprezy dopinamy na ostatni guzik, aby atmosfera spotkania nie opadła, a program był nieustannie interesujący. Posiadamy gotowe scenariusze na sprawdzone, mistrzowsko zaplanowane eventy tematyczne.

Najlepsze integracje firmowe to te doskonale zorganizowane. Jako agencja eventowa mamy tego świadomość, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam eventy sprostały oczekiwaniom uczestników, a nawet je przekroczyły. Jesteśmy otwarci na organizację spotkań integracyjnych dla firm w dowolnej, preferowanej przez klienta formie. Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany eventem integracyjnym?

Każdy event wyceniamy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Partnerzy:

Owocna wpsółpraca: