Projektowanie graficzne

Co możemy dla Ciebie zrobić

Grafika jest ważnym obszarem naszej działalności. Obok organizacji i realizacji szeregu eventów, opracowujemy niezbędne do ich przeprowadzenia, różnego rodzaju projekty graficzne.

Działamy na wiele zmysłów! Projektujemy materiały na potrzeby brandingu oraz spójnej oprawy i identyfikacji wizualnej przygotowywanych imprez, spotkań i konferencji. Wciąż poszerzamy nasze portfolio, działając wieloformatowo dla wielu branż z dziedziny m.in. turystyki, medycyny, beauty, sportu i rekreacji, a także szeroko rozumianego lifestylu.

Dla naszych klientów stworzymy nowe logo oraz kompletną księgę znaku. Zaproponujemy koncepcję firmowych gadżetów, projektów wielkoformatowych i przemysłowych lub doradzimy w zakresie tożsamości marki. Jesteśmy pasjonatami sukcesu klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania przyniosły maksymalną skuteczność i satysfakcję. Wszystko, co robimy – robimy dla Ciebie (yes, for YOU).

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie marketingu, reklamy i projektowania graficznego. To permanentni entuzjaści w swojej dziedzinie. Dzielni poszukiwacze skarbów – genialnych pomysłów, cennych w rozwoju biznesu naszych klientów. Charakteryzuje nas niebanalna faktura realizowanych projektów w połączeniu z wyjątkową koncepcją. Lubimy podróżować po świecie sztuki i art-doznań z nutą pragmatyzmu.  Znajomość najnowszych trendów i technik umożliwia nam stworzenie kreacji, dzięki którym Twoja firma wyróżni się na tle konkurencji.

Jak działamy?

Celem naszego procesu twórczego w projektowaniu graficznym jest wyznaczenie kamieni milowych i czasu, zapewniającego terminową realizację zlecenia. Rozpoczynamy od inspiracji oraz podsumowania wstępnych pomysłów i oczekiwań klienta. Następnie przechodzimy w tworzenie pierwszych makiet. Po czasie wytężonej pracy, proces kończy się przygotowaniem i wdrożeniem finalnych projektów. Twórczość z natury jest trudna do uchwycenia w przewidywalny i liniowy sposób, jednak w tym wszystkim zachowanie umówionych terminów jest dla nas niezwykle ważne.

Świadectwem naszego sukcesu są poniższe realizacje.

Potrzebujesz projektu graficznego?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Partnerzy:

Owocna wpsółpraca: